KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15307543
nr 1530 7543
Jerzy Dmitruk
(f. 1960), Polen
Oljemålning, "Biale plamy". Signerad, daterad -88. Olja på duk, 80x100 cm, yttermått inklusive ram: 92x112 cm
Jerzy Dmitruk, målare född 1960.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 27 mars 2023
kl 19:04:58
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)